Warsztat samochodowy godny polecenia

Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich zmotoryzowanych klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm połączony z przystępnymi cenami. 18 lat obecności na lokalnym rynku to najlepsza gwarancja naszych kompetencji w zakresie mechaniki pojazdowej.

Pełna oferta naszej firmy obejmuje zarówno naprawy mechaniczne samochodów osobowych i dostawczych, jak i sprzedaż części zamiennych do nich. Ponadto prowadzimy punkt sprzedaży i wulkanizacji opon. Zajmujemy się także klimatyzacją samochodową -  jej naprawami, konserwacją i czyszczeniem.

W ramach porozumienia z PSF Sp. z o.o. obsługujemy pojazdy flotowe

Wszystkie usługi wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, a zatrudniany przez nas personel składa się wyłącznie z fachowców legitymujących się odpowiednim doświadczeniem.

Powodów dla których warto wybrać właśnie nasze usługi jest wiele. 

Najważniejszy z nich to fakt, że działamy kompleksowo – począwszy do mechaniki pojazdowej, poprzez wulkanizację i sprzedaż ogumienia i naprawy klimatyzacji, na komputerowej diagnostyce samochodów skończywszy. Dzięki temu nie muszą Państwo szukać kilku różnych autoserwisów. My zajmiemy się wszystkim.

Ponadto zawsze możemy zagwarantować wyjątkowo niskie ceny. Dotyczy to zarówno napraw mechanicznych, jak i sprzedaży ogumienia oraz części zamiennych. Zwłaszcza stali klienci, dokonujący u nas regularnego serwisu mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i zniżki.

Trzecim istotnym powodem jest fakt, że niemal 100% klientów jest zadowolona z naszych usług. Dzięki temu posiadamy liczne stałe umowy dotyczące okresowych przeglądów i dostaw części zamiennych i ogumienia.